top of page

Sonia Müller behawiorysta zwierząt towarzyszących

Jestem specjalistą terapii zachowania zwierząt DipCABT oraz członkiem Stowarzyszenia Trenerów i Behawiorystów COAPE (CAPBT Polska). Ukończyłam roczny kurs dyplomowy, który nadaje brytyjskie kwalifikacje behawiorysty zwierzęcego na licencji Centre of Applied Pet Ethology. W marcu 2023 ukończyłam specjalistyczne kursy z medycyny behawioralnej i farmakoterapii zachowania psów i kotów w PET IDEA oraz szereg innych kursów w Ethoplanet, w tym kurs medycyny behawioralnej psów i kotów oraz warsztaty komunikacyjne HCCR. Niedługo później dołączyłam do zespołu Ethoplanet, gdzie mam przyjemność współpracować z najlepszymi specjalistami z zakresu zachowania i potrzeb zwierząt:

https://ethoplanet.com/kadra/sonia-muller/

Miałam przyjemność uczestniczyć w wydarzeniu organizowanym przez COAPE Polska Zawód: Behawiorysta Zwierząt cz. III oraz prowadzić webinarium dotyczące wolontariatu w schronisku dla zwierząt, którego nagranie można obejrzeć na stronie COAPE.

Our Team
IMG_9234.jpeg

Ze zwierzętami pracuję od lat - jestem wolontariuszką schroniska, we współpracy z fundacją prowadzę też dom tymczasowy. W roku akademickim 2022/2023 w TEB Gdynia, na kierunku Szkolenie i behawiorystyka zwierząt, wykładałam "Zaburzenia zachowania psów", "Zaburzenia zachowania kotów" oraz dwa inne przedmioty. Stale poszerzam swoją wiedzę z zakresu behawioru, etologii, biologii, fizjologii i neurofizjologii zwierząt towarzyszących.

 

W mojej pracy nie uznaję przemocy oraz awersyjnych metod treningowych. Skupiam się na współpracy, obustronnej komunikacji i opartej na zaufaniu więzi między zwierzęciem a jego opiekunem.

bottom of page